‘t Veenmeer is een duikstek gelegen op camping ‘t Veenmeer bij Tynaarlo (gelegen tussen Groningen en Assen). De plas heeft een omvang van 100 bij 300 meter en een diepte van 18 meter.

De plas heeft een zand- en veenbodem. Dit heeft als voordeel dat diverse opstijgoefeningen niet al te veel stof doen opstuiven. Het zicht onderwater is 2 tot 5 meter en een plantenbegroeiing tot de 5 meter grens. Toegang tot het water is eenvoudig en men kan direct naar beneden langs een niet te steile oever. Er is veel baars, snoek, voorn, paling, zoetwaterkreeft te zien. Met wat geluk kan men ook karpers en zeelt treffen. Erg leuk is de kreeftenwand!
In de plas ligt een 16 meter boei en een autowrakje op 6 meter diepte.
Bij de plas zijn wc, douches en een snackbar aanwezig. Ook is er een vulstation.
In het weekend kan het druk zijn, de plas wordt nl. veel als oefenplas gebruikt.

Erg leuke plas en de combinatie met de camping maakt het een ideale plek voor een duikweekend.

Hetgeen Minke Dive ook vrijwel jaarlijks doet!