Slag Stormvogel is de drukst bezochte duikstek aan het Oostvoornse meer. Er liggen heel wat objecten in het water en je kan er bovendien ook nog lekker eten en gebruik maken van de faciliteiten van het restaurant.

Een bandenspoor leidt je naar de meeste objecten die afgezonken werden door de clubs: een VW kever, onderwatertunnel (glijbaan), onderwaterhuis, wrakjes … Bovendien liggen er ook een paar oefenplatforms op 5, 10 en 24 meter. Wie twee duikjes wil maken kan hier lucht en nitrox vullen.

Tot 2008 had het Oostvoornse meer geen rijke fauna & flora. Sinds 29 juni 2008 wordt er echter weer zout water in het meer gepompt, waardoor het onderwaterleven en de zichtbaarheid in het Oostvoornse meer weer zou moeten gaan toenemen. Hierdoor zouden de drie duikplaatsen bij het Oostvoornse meer weer aantrekkelijker moeten worden voor de Belgische en Nederlandse duikers.

 

Klik hier voor een duikkaartje van het gebied