Recreatiegebied Bussloo is erg geschikt om te duiken. Bussloo is ca.12 meter diep en het zicht is ‘s winters ca. 5 m. en ‘s zomers ca. 3 m. De¬† bodem bestaat uit¬†overwegend zand en kleisegment en er groeien grassen, varens en riet. Veel voorkomende vissen zijn snoek, snoekbaars, aal, zoetwaterkreeft, baars en karper.

Daarnaast is er een onderwaterpark waar allerlei objecten te bekijken zijn. De aanwezige kunstmatige objecten zijn middels lijnen onderling verbonden. De lijn bevindt zich vanaf de trap bij de Schurinkshof (tussen golfbaan en restaurant De Middelburg) op 6 meter diepte.

Objecten die te bezoeken zijn:

– een grote personenbus (ca. 50 zitplaatsten)

– bushalte

– vlonder

– bandenrif

– bootwrakje

– autowrakje

– onderwaterhuis

– buizenrif

KLIK HIER VOOR EEN UITGEBREIDE ONDERWATERKAART

Snoek in de bus